در حال بارگذاری ...
 • تلاش برای بهبود وضعیت ارتباطاتی روستاهای بشاگرد

  معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: مسؤولان ارتباطات و مخابرات هرمزگان همه توان خود را معطوف به بهبود وضعیت ارتباطی در روستاهای سراسر استان بخصوص بشاگرد کنند.

  به گزارش خبرنگار ما، نازنین شیبانی تذرجی در دومین نشست رسیدگی به مسائل توسعه شبکه ارتباطی و فناوری شهرستان بشاگرد عنوان کرد: براساس هماهنگی های به عمل آمده مشکل اینترنت در روستاهای پر جمعیت شهرستان بشاگرد با تقویت ایستگاه های مخابراتی موجود در شهرستان برطرف و روستاهای کم جمیعت نیز به تدریج با ایجاد زیرساخت های لازم شاهد پوشش مناسب اینترنت خواهند بود.

   وی ادامه داد: در روستاهای بالای ۲۰ خانوار درشهرستان بشاگرد  امکانات تلفن همراه و ثابت خانگی ایجاد شده است.

  معاون استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه توسعه بشاگرد یکی از اولویت مهم استاندارهرمزگان است  افزود : در تلاش هستیم که زیرساخت های مناسب برای رفع مشکل اینترنت در  مناطق روستایی زیر 20 خانوار را در استان ایجاد کنیم تا بتوانیم مشکلات ارتباطی را رفع و بستر مناسب برای ارائه خدمات نوین ارتباطی را فراهم کنیم.

  شیبانی  با تاکید بر حق استفاده تمامی دانش آموزان مناطق محروم از آموزش مجازی تصریح کرد: با جانمایی و نصب آنتن جدید تقویتی در روستاهای بشاگرد ، مشکل دانش آموزان روستایی که برای ادامه تحصیل به فضای مجازی دسترسی ندارند حل خواهد شد.

  به گزارش فارس، جلسه بررسی مشکلات زیر ساختی و ارتباطاتی شهرستان بشاگرد  بصورت ماهانه برگزار خواهد شد و برای رسیدن شهرستان بشاگرد به شرایط مطلوب گزارشات بررسی می شود.